#
  • Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, 32200 Bahçelievler Mh. 102. Cd. No:24 ISPARTA
  • oidb@isparta..edu.tr

STAJ OLANAKLARI

Hedefimiz

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM), üniversitemizin öğrenimine devam eden ve mezun olan tüm öğrencileri ile iş dünyası arasında bir köprü kurmayı hedeflemektedir. Bu amaçla, öğrencilerin eğitim - öğretim hayatından çalışma hayatına yapacakları geçişte her türlü desteği sağlamak üzere çalışmalar yapmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM); öğrencilerine staj ve iş imkanları konusunda haberdar ederken mezunlarıyla ise bağlarını sağlamlaştırmak için her yıl düzenli olarak buluşmalar gerçekleştirmektedir. Kariyer planlama ve özgeçmiş hazırlama gibi birçok konuda destek veren merkez, özel sektör ve kamuda rol alan firmalar ile işbirliği içerisindedir.

İŞKUR özelinde de çalışmalarına sıkça devam eden KAGEM; Bilim, Sanat ve Tasarımın birlikte yorumlandığı bir öğretim sistemiyle, girişimcilik kültürünü benimsemiş, özgüveni yüksek öğrenci ve mezunlarını iş dünyası ile tanıştırmak için sürdürülebilir çalışmalar yapmaktadır.

Birçok güçlü şirketlerinin desteğiyle öğrencilerimize staj ve istihdam olanağı sağlanmaktadır.